Tekerlek aracınızın en önemli parçalarından biridir. Bununlar birlikte tabi ki jant da tekerleğinizin en önemli parçalarından biri olacaktır.
Jantların tekerleğe uygunluğu, sağlamlığı ve dayanıklılığı her sürücünün en önem verdiği parçalardan biri olmalıdır. Kaliteli ve güvenilir araç parçalarını bulabileceğiniz firmamız her zaman birinci kalite araç malzemelerini, sürücülerle buluşturmak için elinden geleni yapar. Eğer sağlam ve iyi bir yolculuk yapmak istiyorsanız, aracınızın her bir parçasını iyi seçmeniz gerekmektedir.

Jant Değişimi Nasıl Yapılır?

Aracınızın bütün muayenesi yapılırken, tekerlek ve mekanik yapıyla ilgili problem yaşıyorsanız bunlara teşhis koyulur ve tarafınıza bildirilir.

Eskimiş, yıpranmış ve kırılmış jant değişimleri için uygulanan değişim, aracınızın performansını artıracak, tekerlek ve mekanik kısımların daha iyi çalışmasını sağlayacaktır. Aracınızın kontrolleri yapıldıktan sonra, teker çapı ve araç performansı göz önünde bulundurularak kaliteli ve güvenilir araç takımları yerleştirilecektir.

Otomobil ekipmanları için küçük ve büyük araçlar, otomobil, kamyon ve minibüs gibi modeller aynı boyutta ve kalitede tekerlek kullanmamalıdır. Bu nedenle her aracın kendine has, parça takımları, mekanik parçaları ve ekipmanları olmaktadır. Ekip arkadaşlarımızla aracınızın ihtiyaç duyduğu parçaları, güvenilir ve birinci kalite seçerek, araçlarınıza yerleştiriyoruz. Kısa zamanda parça değişimi, yedek parça ihtiyaçları ve denge ayarları için firmamız birinci sınıf hizmet vermektedir. Sizlere daha iyi hizmet için rotbalans sitesi olarak burada olamaya devam edeceğiz.