İyi bir sürücünün her zaman iyi bir araca değil, bütün ayarları ve bakımı yapılmış bir araca ihtiyacı vardır. Araçlarınız titriyor mu? Denge kaybı mı yaşıyorsunuz? Aracınızdan ilginç sesler mi geliyor? Bunların hepsinin sebebi rot ve balans ayarını yaptırmamış olmanızdan kaynaklanıyor olabilir mi?

Aracınızın tekerlek kısmı için kullanacağınız her bir parça hem kaliteli hem de aracınıza uyumlu olması gereken parçalardır. Bir aracın yedek malzemeleri de bir o kadar kaliteli ve kullanışlı olmalıdır. İstediğiniz bütün araç parçaları ve yedek parçalar son derece kullanışlı ve güvenilir markaların ürünleri sitemizde mevcuttur.

Lastik Değişimi Ve Yedek Lastikler

Gerek mevsimden gerekse patlama ve eskime nedenlerinden ihtiyaç duyulan lastik değişim, bütün markalar ve yedek parçalarıyla sitemizde bulunmaktadır. Dört mevsim araç malzemeleri ve tekerlek parçaları, sizin güvenli yolculuk edebilmeniz için tam teşekkürlü ürünlerdir. Yaz, kış ve karlı durumlarda teker zinciri ya da zor koşullara dayanıklı lastikler, uzun vadede kullanabileceğiniz araç parçaları en kaliteli ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Aracınızın muayenesi yapıldıktan sonra teker lastiklerini çıkartıyor, jant bakımını ve teknik arıza olasılıklarını kontrol ediyoruz. Daha sonra ihtiyaç duyulan bilgilendirmeler için sizinle iletişim kuruyoruz. Yaz lastiklerinin kışın kullanılmaması gerekmektedir. Bu ülkemizde yapılan en büyük hatalardan biridir örneğin. Bu sadece kazaya yol açmaz, aynı zamanda teker jant kısmının zarar görmesine neden olur. Her mevsimiz, her lastiği sizlerin daha iyi yolculuk edebilmesi için ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Aracınızın hız performansı için ihtiyaç duyduğunuz bütün yedek parçaları, kısa zamanda aracınıza takabilir, aracınızı tamir edebiliriz. Lastik değişimi nedenlerinden biri olan patlama, yırtılma, eskime gibi tekerlek problemlerine çözüm getiriyoruz.

Aracınızın en önemli parçalarından biri olan lastikler, aracınızın kullanımı ve uzun yolculukları için hem yedeğine ihtiyaç duyulan hem de belli aralıklarla kontrol edilip, değiştirilmesi gereken parçalardır. Yaz ve kış mevsimleri için kullanılan lastikler aynı mevsimlerde kullanılmamalı, bunun için dört mevsim için tasarlanmış lastikler seçilmelidir. Hem güvenli hem de hızlı sürüşler için lastik ve tekerler parçaları sizi ve aracınızı güvenli bir yolculuğa çıkartabilir.